Dotacje na inwestycje, dotacje na szkolenia, audyty, kojarzenie partnerów, strategie i opracowania - Oferta nr71138 - Oferteo.pl

Dotacje na inwestycje, dotacje na szkolenia, audyty, kojarzenie partnerów, strategie i opracowania


Cena do uzgodnienia

Wśród oferowanych przez nas usług znajduje się doradztwo w zakresie pozyskiwania środków finansowych z programów Unii Europejskiej oraz środków krajowych, takich jak pożyczki preferencyjne i dotacje oferowane zarówno przez instytucje państwowe, jak i fundusze celowe na realizację projektów.

Przedsiębiorcom oferujemy doradztwo na każdym etapie rozwoju firmy. Opracowujemy biznes plany, studia wykonalności, strategie rozwoju firmy oraz inne niezbędne dokumenty.

W zakresie naszych usług znajduje się również przygotowywanie dokumentów dla jednostek samorządu terytorialnego, takich jak plany rozwoju lokalnego czy plany rewitalizacji. Ponadto przeprowadzamy audyty projektów unijnych.

Oferujemy szeroką gamę szkoleń dla wszystkich zainteresowanych podmiotów w zakresie pozyskania dotacji, jak też z tematyki prawnej, finansowej i rachunkowej oraz w zakresie zarządzania firmą i zasobami ludzkimi, sprzedaży, informatyki itp. Na życzenie Klienta przygotowujemy szkolenia branżowe skierowane do konkretnego sektora, dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Polska
 
 


Liczba wyświetleń strony: 1292